niedziela, 21 października 2018

Książkowe zapowiedzi na listopad 2018

Hejka kochani!

Naprawdę długo mnie tu nie było. Odpuściłam sobie bloga am skupić się tylko na nauce, ale z biegiem czasu zaczęłam dostrzegać, że chyba tak nie potrafię. Zaczęłam dostrzegać pewną pustkę w moim życiu, zwyczajnie czegoś mi brakowało.  Zaczęło coraz bardziej brakować pi pisania postów, komentowania innych blogów, pisania z innymi książkoholikami o naszej spólnej pasji. Postanowiłam się wrócić i  z powrotem robić to co kocham! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem miło w tej blogowej społeczności:) Jak to kiedyś powiedziała Cecelia Ahern ,,Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni" i właśnie taką pasją jest dla mnie prowadzenie bloga i czytanie! 

Dziś przychodzę do was z luźnym postem o najciekawszych, moim zdaniem, premierach listopadowych. Jeśli zastanawiacie się jakie ciekawe książki w najbliższym miesiącu zaoferują nam wydawnictwa, to ten post jest właśnie dla was! Zachęcam do przeczytania :)
Colleen Hoover - Wszystkie nasze obietnice

14.11.2018r.Idealna miłość. 
Nieidealni ludzie. 
Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. 
Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem rozczarowań. W życiu małżonków zaczyna królować rutyna, a marzenia o założeniu rodziny stają się nieosiągalne. Oddalający się od siebie Quinn i Graham zaczynają wątpić w sens swojego związku. 
Przyszłość ich małżeństwa kryje się jednak w śladach z przeszłości zamkniętych w szkatułce – pod sekretami, błędami i niedopowiedzeniami...  Historia Quinn i Grahama rozpoczyna się w momencie, gdy oboje rozstają się ze swoimi partnerami. Czy taki los spotka również ich związek? Colleen Hoover z dobrze znaną czytelniczkom szczerością i wnikliwością opisuje parę pogrążoną w kryzysie. I szuka odpowiedzi na pytanie: czy albo kiedy przestać walczyć o ocalenie małżeństwa, które przecież miało trwać wiecznie?

Samuel Miller - Między nami chaos
14.11.2018r.


Czy wolałbyś żyć z koszmarną prawdą, czy w błogiej nieświadomości?

Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy, kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny, traci stypendium i szansę na dobre studia. Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie, ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa. Tam Arthur odkrywa dziennik swojego dziadka, słynnego pisarza, który pięć lat wcześniej na tydzień przed śmiercią wyruszył nagle w zagadkową podróż. Jej celu nie znał nikt z rodziny, a co gorsza – nikt nawet nie próbował się dowiedzieć, co się w tym czasie wydarzyło. Podążając za wskazówkami, które znajduje w dzienniku, Arthur próbuje odtworzyć ostatnie dni życia swojego dziadka. Chce się dowiedzieć, kim naprawdę był, czego szukał tysiące kilometrów od rodzinnego domu i... czy rzeczywiście nie żyje. Nie wie, że na końcu drogi poza bolesną tajemnicą odkryje prawdziwego siebie.

Jordan Marié, Jenika Snow - Mikołaj na zamówienie
16.11.2018r.Najbardziej niegrzeczna historia świąteczna, jaką czytałaś!

Firma Nicka specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Zasady są proste i zakładają tylko uwodzenie i flirt. Kiedy tuż przed świętami Nick ma odegrać rolę niegrzecznego mikołaja, nie spodziewa się, że pozna najseksowniejszą kobietę w życiu. Rudowłosa Holly elektryzuje go tak bardzo, że mężczyzna łamie wszystkie swoje zasady. Wkrótce żadne z nich nie będzie chciało, aby te święta się skończyły.  On jest bardzo niegrzecznym mikołajem, ona jest bardzo niegrzeczną dziewczyną, która zdecydowanie zasłużyła na rózgę.


Shari Lapena - Niechciany gość
19.11.2018r.


W Catskills panuje zima, a Mitchell's Inn, hotel ukryty wśród górskich lasów, jest miejscem doskonałym na niczym niezmącony weekendowy wypoczynek albo na romantyczną schadzką. Gdy wokół pogarsza się pogoda, a burza śnieżna powoduje awarię elektryczności oraz uniemożliwia wszelką komunikację ze światem zewnętrznym, gościom nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na możliwość skontaktowania się ze światem za murami budynku. Tymczasem jednak niespodziewanie ginie jeden z gości Mitchell's Inn. Śmierć wygląda na efekt wypadku, ale gdy życie traci kolejna osoba, ludzie uwięzieni w hotelu na odludziu zaczynają wpadać w panikę. W odciętym od świata luksusowym hotelu coś lub ktoś uśmierca jego mieszkańców, zabijając ich w kolejności, której reguł nikt nie jest w stanie odgadnąć. Przerażonym ludziom pozostaje czekać na śmierć lub na cudowne wybawienie, które wydaje się jednak bardzo odległe. 
I to wszystko. Według mnie są to najciekawsze książki, które zostaną wydane w listopadzie.

A wy na co czekacie? Napiszcie koniecznie w komentarzu :)

8 komentarzy:

 1. Akurat jeśli o listopad chodzi, to o dziwo na nic jakoś szczególnie nie czekam :) Widzę, że wychodzi kolejna książka Hoover... Powinnam w końcu zapoznać się z choć jedną powieścią jej autorstwa :D
  Pozdrawiam! ♥
  https://ogrodliteracki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Niechciany gość brzmi bardzo ciekawie.Ja wypatruje kolejnych powieść Patrici Briggs.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hoover, Miller - coś dla mnie :) trzecia pozycja raczej na odmóżdżenie :D

  Pozdrawiam,
  Książkowa Przystań

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam u siebie nową Hoover i nie mogę się doczekać, kiedy znajdę chwilę, żeby ją przeczytać <3

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Niechcianego gościa" chętnie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie że wróciłaś :) Ja czekam w tym miesiącu na nową książkę GRR Martina - co prawda to nie Gra o tron, ale i tak chętnie przeczytam coś jego pióra. Zobaczymy :)

  Pozdrawiam,
  Ewelina z Gry w Bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 7. ZAMIAST UDZIELENIA POŻYCZKI ,, JESTEM COŚ NOWEGO
  Zdobądź 5500 USD każdego dnia przez sześć miesięcy!

  Zobacz jak to działa

  Czy wiesz, że możesz włamać się do dowolnego bankomatu za pomocą zhakowanej karty bankomatowej?
  Podejmij decyzję przed złożeniem wniosku, prosta umowa ...

  Zamów pustą kartę bankomatową już teraz, a otrzymasz miliony w ciągu tygodnia !: skontaktuj się z nami
  za pośrednictwem adresu e-mail :: {Universalcardshackers@gmail.com}
    
  Mamy specjalnie zaprogramowane karty bankomatowe, których można użyć do włamania się do bankomatu
  maszyny, karty bankomatowe mogą być używane do wypłaty w bankomacie lub przeciągnięcia, o
  sklepy i POS. Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym
  kupujący na całym świecie, dzienny limit wypłat w bankomacie wynosi 5 500 USD
  oraz do 50 000 $ limitu wydatków w sklepach w zależności od rodzaju karty
  zamawiasz :: a także, jeśli potrzebujesz innego cyberhakowania
  usługi, jesteśmy tutaj dla ciebie o każdej porze każdego dnia.

  Oto nasze cenniki KART ATM:

  Karty, które wypłacają 5500 USD dziennie, kosztują 200 USD
  Karty, które wypłacają 10 000 USD dziennie, kosztują 850 USD
  Karty, które wypłacają 35 000 USD dziennie, kosztują 2200 USD
  Karty, które wypłacają 50 000 USD dziennie, kosztują 5500 USD
  Karty, które wypłacają 100 000 USD dziennie, kosztują 8 500 USD

  zdecyduj się przed złożeniem wniosku, prosta umowa !!!

  Cena obejmuje opłaty i koszty wysyłki, zamów teraz: skontaktuj się z nami za pośrednictwem
  adres e-mail :::::: {Universalcardshackers@gmail.com}
  Whatsapp ::::: + 31687835881

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.